Garderoba kapsułowa dzień drugi.

Zestaw dnia.
Garderoba kapsułowa – dzień drugi – dzisiaj o emocjach w szafie, tak dobrze czytacie o emocjach, bo żeby stworzyć idealną garderobę kapsułową musisz do niej wpuszczać jedynie elementy, które pokochasz. Tak dobrze widzisz – musisz kochać ubrania!


Nie zgadzaj się na prawie dobre, niemalże idealne, nie zgadzaj się na bylejakość. Byle było – daj sobie czas o znajdź elementy, które będą w 100% spełniać twoje oczekiwania.


Serce bije Ci mocniej, dłonie są spocone, a w myślach kołacze Ci wciąż muszę TO mieć. Tak to emocje podobne do tych, które czujesz, gdy się zakochujesz. Daj sobie chwilę do namysłu, ale jeśli nie potrafisz o TYM zapomnieć i wiesz już, że znalazłaś upragniony ideał – kupuj bez wahania. I wierz mi takie emocje nie zdążają się zbyt często!


Uśmiecham się do Was szeroko znad mojej ukochanej koszulki, która zawsze poprawia mi humor i oddaje w 100% mój charakter i znad czarnych spodni, które może i klasycznie czarne to jednak z ekoskóry, a które idealnie wpasowują się w moją kapsułę!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *