Garderoba kapsułowa dzień kolejny dzisiaj zacznę przewrotnie.

Zestaw dnia.
Garderoba kapsułowa dzień kolejny dzisiaj zacznę przewrotnie 🙂 I trochę kulinarnie. Wyobrażacie sobie pączka bez lukru, polewy albo cukru pudru? Czy wtedy wciąż byłby to pączek czy tylko jakaś mała namiastka? I czy ten dodatek nie jest równie istotny jak sam pączek? Albo ciasto drożdżowe bez kruszonki? No ja przepraszam Was ale sobie nie wyobrażam.


A z tymi stylizacjami to właśnie jest tak jak z tym pączkiem. Bez dodatków nie istnieją, bo z adwokatem, dżemem, cukrem pudrem i kruszonką, lukrem czy konfiturą z pomarańczy to niby ten sam pączek, a jednak zawsze nieco inny.


W mojej szafie dodatki – paski, torebki, biżuteria, buty – zajmują dużą część, większą nawet niż pozostałe elementy. Nowa piramida odzieżowa stworzona przez @osaosobistastylistka zakłada, że to właśnie tych dodatków po trendach, podstawach i ubraniach, które nosimy najczęściej powinno być najwięcej.

A dzisiaj pokazuję Wam jak wykorzystać garnitur w stylizacjach codziennych – nie zapominajcie, że to komplet, który równie dobrze możemy nosić osobno. Jako spodnie i marynarkę, a odpowiednio zestawiony może stanowić trzon nawet sportowej stylizacji.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *