Garderoba kapsułowa dzień szósty.

Zestaw dnia.
Garderoba kapsułowa dzień szósty – mamy sobotę i ja wiem, że to narodowy dzień sprzątania – tak jakby inne dni nie były wystarczająco dobre. A ja będę dzisiaj mówić o wygodzie. Rzeczy tak oczywistej, a z drugiej strony tak często w aspekcie mody pomijanej.


A przecież ubrania powinny, ba muszą nawet! być wygodne. I wcale nie musisz dokonywać wyboru pomiędzy ładnym wyglądem i wygodą. A w garderobie kapsułowej rzeczy wygodne to absolutna konieczność i wyznacznik tego czy te ciuchy będą przez nas noszone.


Pani Magdo! Mąż chciałby, żebym ubierała się bardziej kobieco, ale ja lubię wygodę.


Nie dla Męża to piszę, ale dla Ciebie i tylko jeśli Ty też chcesz bardziej kobieco.

1.Wybierz dzianinową sukienkę, która pięknie wyeksponuje kształty i jest wygodna niczym dres.

2. Ołówkową spódnicę, która jest niezwykle kobieca i którą … UWAGA … możesz, naprawdę możesz … zestawić z ulubioną bluzą i trampkami.

3. Wreszcie wybierz ulubione jeansy i oversizową koszulę z bawełny z dużym żakietem i zestaw to z ultrawygodnymi kowbojkami. Jest i wygodnie i kobieco.


Wygoda jest ważna. Również w kontekście dbania o własne ciało i ubierania je w materiały przewiewne i dobrej jakości. Jesteś tego warta!


Dawniej sobota to był dzień kąpieli. A może podarujesz dzisiaj sobie małą przyjemność? Kąpiel, ulubiona muzyka, wino, książka… niech poniesie Cię fantazja…

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *