Tydzień z kapsułą czas start.

Zestaw dnia.
Tydzień z kapsułą czas start. Postanowiłam przez tydzień ubierać się jedynie w ciuchy, które znajdę u siebie w szafie i takie zestawy będę Wam pokazywać.


Jak stworzyć garderobę kapsułową? Zacznij od poznania swojej sylwetki, typu kolorystycznego oraz od określenia swojej osobowości i tego jak spędzasz czas – jakie aktywności podejmujesz w ciągu dnia. Dlaczego? Przecież zasady można łamać! Tak, ale jedynie wtedy, kiedy je znasz j robisz to świadomie.


Ja jestem sylwetką S typową klepsydrą i chociaż ja oczywiście kiedyś widziałam siebie inaczej – musiałam pogodzić się z tym, że moja sylwetka ma idealne proporcje. I właściwie mogłabym nosić wszystko, ale generalnie najbardziej korzystnie będą wyglądać te elementy, które tę klepsydrę podkreślą. Tak jak ta sukienka z dzianiny ściągaczowej. Jestem ciepłą wiosną stąd beże i złoto. I cóż wstyd się przyznać ale jestem Gwiazdą i Analityczką – a teraz to chyba nawet bardziej Gwiazdą. Lubię jak się błyszczy i jak nikt tego nie ma, ale też lubię, żeby było wyprasowane i poukładane. Dwie skrajności klasyka aż boli i odjechane trendy – cóż taka właśnie jestem!


Odkrycie tego jaką masz figurę, jakie kolory do Ciebie pasują i jaka jest twoja osobowość zmniejszy wybór i spersonalizuje naszą garderobę. A Ty jaka jesteś? Podziel się tym ze mną w komentarzu…

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *