O mnie

Czym się zajmuję? Jestem osobistą stylistką – chodzę z ludźmi na zakupy i porządkuję szafy. Jednak przede wszystkim zajmuję się zestawami – tworzeniem gotowych i pełnych stylizacji. Pomagam stworzyć garderobę marzeń z elementów, które do siebie pasują. I z których przede wszystkim tworzę niezliczoną ilość unikatowych zestawień. Bo każdego dnia możesz wyglądać nieco inaczej i wyrażać siebie przez ubrania. Bo wiecie, że to nie tylko ciuchy, one nie mają takiego znaczenia. Ale Ty w nich już tak – możesz być kim zechcesz i osiągnąć wszystko o czym marzysz i czego pragniesz.

Kupujemy dużo, wiele nam się podoba. A to sukienka, bo ładna. A to spodnie, bo print ciekawy. A to marynarka, bo taka cena, że szkoda nie kupić. Często zapominamy o dodatkach, paski, okulary i biżuterię traktując po macoszemu i łapiąc ją w ostatniej chwili płacąc za zakupy pod kasą. Albo nie kupując w ogóle. A wiecie, że to dodatki często tworzą stylizacje, więc nie są jedynie dodatkami – to elementy, które potrafią zmienić wszystko…

I mamy przepełnione szafy, ale jakoś nic do siebie nie pasuje. I atakuje nas codziennie nie mam się w co ubrać. Bo mamy ciuchy, całkiem piękne ubrania, ale wciąż to są pojedyncze sztuki. Bo zestawy to już nie bardzo…

I wtedy wchodzę ja w zielonej sukience – uwielbiam ten kolor, ale o tym w innym dniu – ramonesce, która wcale nie musi być czarna. 

Wchodzę i dzieje się magia! I tworzę wizualną, elektroniczną księgę zestawów, która od tej pory towarzyszy Ci każdego dnia. Bo ubieranie się nigdy nie było takie proste!